Lash Parade – jak stosować serum do rzęs?

lashparade serum dor zęs

Chcesz cieszyć się grubymi, gęstymi, ciemnymi i długimi rzęsami? Już teraz wypróbuj Lash Parade, to naturalne serum do rzęs, które w krótkim czasie pozwoli Ci uzyskać spektakularny efekt. Koniec z krótkimi rzęsami i doklejaniem tych sztucznych. Kilkutygodniowa kuracja z Lash Parade wystarczy, byś mogła cieszyć się idealnym wachlarzem rzęs, które staną się doskonałą ozdobą Twoim oczu https://shapeandbody.eu/pl/uroda/lashparade/.
Wystarczy, że serum Lash Parade zastosujesz na rzęsy codziennie na noc albo dla wzmocnienia efektu również przed malowaniem ich maskarą. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach, po miesiącu Twoje rzęsy będą długie, grube i wyraźnie ciemniejsze.

Lash Parade skutki uboczne – czy serum jest bezpieczne?

Ponieważ serum do rzęs Lash Parade to mieszanka naturalnych składników, takich jak stężona keratyna, hydrolizat Laurdimonium czy kompleks Tripeptide GHK. Wszystkie wzmacniają rzęsy, przyśpieszają ich porost, odbudowują cebulki włosków oraz zapobiegają wypadaniu rzęs. Optymalnie dobrane składniki nie wywołują żadnych skutków ubocznych o negatywnym charakterze. Serum nie powoduje podrażnienia oczu ani alergii.

Lash Parade opinie – producent i użytkownicy

Nie tylko producent wypowiada się o Lash Parade w samych superlatywach. Pozytywne opinie przeczytać można na forach internetowych, gdzie wypowiadają się osoby, które już stosowały to innowacyjne serum. Większość z nich potwierdza, że w czasie kilku tygodni regularnego stosowania ich rzęsy stały się gęste, długie i wyraźnie ciemniejsze.